Programación deportiva
Patinaxe artística

Escolas municipais

A oferta do programa de actividades deportivas do Concello de Cerceda é moi variada no que respecta ás modalidades que se poden practicar, mais tamén é flexible canto a horarios e espazos.


Procura aquí a que máis se axeite ao que precisas e non dubides en contactar co departamento de deportes para obteres máis información:

ATLETISMO

  • Actividade que se organiza en diferentes grupos segundo idade
    • Atletismo Bacharelato: luns e xoves de 19.00 a 20.00 h
    • Atletismo Primaria: martes e xoves de 16.00 a 17.00 h
    • Atletismo Secundaria: luns e xoves de 18.00 a 19.00 h
    • Atletismo Veteráns: martes e xoves de 21.30 a 22.00 h

ESCOLAS DE FÚTBOL

  • No Complexo Deportivo do Roxo
  • Horario: os martes e xoves de 17.30 a 19.30h

JUDO

  • Aula multiusos do Moucho
  • Horario: luns e mércores de 17.30 a 18.30h e de 18.30 a 19.30h

MULTIDEPORTE

  • No Pavillón da Silva
  • Horario na Silva: xoves e venres de 15.00 a 16.00 h

PATINAXE ARTÍSTICA CERCEDA

  • Pavillón municipal de Cerceda
  • Horario: martes e xoves das 16.15 ás 17.15 h ou de 17.15 ás 18.15 h

STEP-TONIFICACIÓN

  • Na sala de usos múltiples do Museo do Moucho en Cerceda
  • Horario: luns e mércores de 20.00 a 21.00 h

XADREZ

  • Aula da Cultura (Biblioteca municipal de Cerceda)
  • Horario: sábados das 10.00 ás 12.00h

XIMNASIA DE MANTEMENTO

  • A actividade desenvolvese en Cerceda, Meirama e Rodís.
    • Horario en Cerceda: martes e xoves de 20.00 a 21.00 h no centro social do Moucho
    • Horario en Meirama: martes e venres das 11.00 ás 12.00h na escola unitaria
    • Horario en Rodís: martes e venres das 9.30 ás 10.30h na escola unitaria do Adro (Rodís)

 

A oferta do programa de actividades deportivas do Concello de Cerceda é moi variada no que respecta ás modalidades que se poden practicar, mais tamén é flexible canto a horarios e espazos.

Procura aquí a que máis se axeite ao que precisas e non dubides en contactar co departamento de deportes para obteres máis información:

ATLETISMO

  • Actividade que se organiza en diferentes grupos segundo idade
    • Atletismo Bacharelato: luns e xoves de 19.00 a 20.00 h
    • Atletismo Primaria: martes e xoves de 16.00 a 17.00 h
    • Atletismo Secundaria: luns e xoves de 18.00 a 19.00 h
    • Atletismo Veteráns: martes e xoves de 21.30 a 22.00 h

ESCOLAS DE FÚTBOL

  • No Complexo Deportivo do Roxo
  • Horario: os martes e xoves de 17.30 a 19.30h

JUDO

  • Aula multiusos do Moucho
  • Horario: luns e mércores de 17.30 a 18.30h e de 18.30 a 19.30h

MULTIDEPORTE

  • No Pavillón da Silva
  • Horario na Silva: xoves e venres de 15.00 a 16.00 h

PATINAXE ARTÍSTICA CERCEDA

  • Pavillón municipal de Cerceda
  • Horario: martes e xoves das 16.15 ás 17.15 h ou de 17.15 ás 18.15 h

STEP-TONIFICACIÓN

  • Na sala de usos múltiples do Museo do Moucho en Cerceda
  • Horario: luns e mércores de 20.00 a 21.00 h

XADREZ

  • Aula da Cultura (Biblioteca municipal de Cerceda)
  • Horario: sábados das 10.00 ás 12.00h

XIMNASIA DE MANTEMENTO

  • A actividade desenvolvese en Cerceda, Meirama e Rodís.
    • Horario en Cerceda: martes e xoves de 20.00 a 21.00 h no centro social do Moucho
    • Horario en Meirama: martes e venres das 11.00 ás 12.00h na escola unitaria
    • Horario en Rodís: martes e venres das 9.30 ás 10.30h na escola unitaria do Adro (Rodís)

 

Utilizamos cookies propias e de terceiros para proporcionar os nosos servizos e realizar análise de uso e de medición de nosa web. Se continúa navegando, consideramos que acepta o seu uso.

Pode consultar máis información aquí.

Entendín